У СУСРЕТ НОВОЈ ГОДИНИ

Као и сваке године, започето је са новогодишњим припремама које најпре подразумевају украшавање радног простора – учионица у коме учествују сви ученици. Сваки разред је украсио своју учионицу по жељи, улепшавајући на тај начин простор у коме проводе највећи део дана.

Али једна група девојчица је дошла на дивну идеју – да украсе и простор ван школе.

Од идеје до реализације, кроз игру и забаву, ученице осмог разреда су украсиле и две јелке испред школе, једну на улазу и једну у дворишту, које својим изгледом привлаче погледе, а свима нама доприносе дивно проведеном дану од самог уласка у школско двориште.

Ми свакога дана уживамо у новогодишњем амбијенту наше школе, а ви завирите у исти кроз фотографије које се налазе у галерији нашег сајта.